Niemiecka firma zajmująca się systemami zabezpieczeń przeciwpowodziowych zatrudni pracownika na stanowisko: Ślusarz/Spawacz Miejsce pracy: baza Verl, praca po całych Niemczech Stawka: 20-22 € brutto/h + diety i dodatkiOgłoszenie Nr. 74547 (Pracuj w Niemczech), Niemcy

Kategoria: Roboty budowlane, rzemieślnicy i pracownicy
Wykaz podobnych pozycji
Region: Niemcy
Autor: Firma / Polska
Wszystkie ogłoszenia autora
Publikacja: 29.04.2024
Status: 27.07.2024
Tekst ogłoszenia w języku polskim:

Niemiecka firma zajmująca się systemami zabezpieczeń przeciwpowodziowych zatrudni pracownika na stanowisko:
Ślusarz/Spawacz
Miejsce pracy: baza Verl, praca po całych Niemczech
Stawka: 20- 22 € brutto/h + diety i dodatki

Zadania:
• Spawanie i obróbka elementów zgodnie z podanymi planami i specyfikacjami na Naszych projektach inżynierii hydraulicznej,
• Zachowanie zgodności z normami jakości i wytycznymi bezpieczeństwa,
• Współpraca z innymi specjalistami budowlanymi w celu zapewnienia płynności procesów.

Wymagania:
• Ukończone szkolenie dla spawaczy lub porównywalne kwalifikacje,
• Udokumentowane doświadczenie zawodowe w spawalnictwie,
• Znajomość różnych technik spawania,
• Umiejętność czytania i interpretowania planów technicznych,
• Elastyczność i gotowość do pracy na zewnątrz,
• Język niemiecki w stopniu komunikatywnym,
• Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę długoterminowo na kilka lat,
• Diety + premia inflacyjna,
• Dwa razy w roku dodatkowe wypłaty roczne po 1000 euro,
• Bezpłatne zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ŚLUSARZ/SPAWACZ” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BERKER DOMINIS Sp. z o. o. , zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Tekst ogłoszenia w innych językach:
Imię, Firma: Magda
E-mail: mbpracownicybudowlani. pl
Telefon: 536548851
Telefon komórkowy: 536548851
Fax:
Strona internetowa:
VoIP:
Adres: Verl
Pokaż na mapie

Komentarze, opinie i pytania dotyczące ogłoszenia:

Wpisz nowy komentarz

Wybierz typ komentarza*:

Twoje imię*:

Adres e-mail: i

Komentarz/pytania*:

Wybierz typ recenzji*:

O czym chcesz napisać recenzję*: i

Ocena:

Sieci społecznościowe

Różne