Spawacz MIG/TIG bez języka - OD ZARAZ!Ogłoszenie Nr. 74800 (Pracuj w Niemczech), Niemcy

Kategoria: Roboty budowlane, rzemieślnicy i pracownicy
Wykaz podobnych pozycji
Region: Niemcy
Autor: Firma / Polska
Wszystkie ogłoszenia autora
Publikacja: 16.09.2024
Status: 19.10.2024
Tekst ogłoszenia w języku polskim:

Firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy personelu przemysłowego i technicznego zatrudni pracownika na stanowisko:
Spawacz MIG/TIG
Stawka: 15- 16 euro netto/h
Miejsce pracy: 06889 Coswig, Saksonia
Zadania:
• Spawanie aluminium lub stali nierdzewnej.
Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe lub odpowiednie kwalifikacje,
• Ważne lub nieaktualne świadectwo potwierdzające kwalifikacje,
• Doświadczenie w obróbce metali, spawaniu aluminium lub stali nierdzewnej.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Pracę od poniedziałku do piątku,
• Dodatek urlopowy i świąteczny,
• Możliwość zjazdów co weekend do polski.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e- mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MIG/TIG” – oddzwonię!

Dodatkowe informacje:
  • Tytuł: Spawacz MIG/TIG- bez języka - od zaraz
  • Miejsce pracy: Niemcy, Saksonia, Coswig
  • Oferta od: agencji rekrutacyjnej
  • zy usługi pośrednika są opłacane przez osobę poszukującą pracy?: nie
  • Informacje dotyczące płatności: 16 euro netto/h
  • Miejsce jest wolne od: zaraz
  • Godziny pracy: 7-16
  • Czas trwania pomocy: nieograniczony
  • Biegłość językowa: nie wymagana znajomość języka obcego
  • Obywatelstwo: bez wytycznych
  • Kontakt: 536-548-851
  • Wymagania wobec kandydatów: Doświadczenie w obróbce metali, spawaniu aluminium lub stali nierdzewnej.
Tekst ogłoszenia w innych językach:
Imię, Firma: Magda
E-mail: mbpracownicybudowlani. pl
Telefon: 536548851
Telefon komórkowy: 536548851
Fax:
Strona internetowa:
VoIP:
Adres: Coswig
Pokaż na mapie

Komentarze, opinie i pytania dotyczące ogłoszenia:

Wpisz nowy komentarz

Wybierz typ komentarza*:

Twoje imię*:

Adres e-mail: i

Komentarz/pytania*:

Wybierz typ recenzji*:

O czym chcesz napisać recenzję*: i

Ocena:

Sieci społecznościowe

Różne