Kierowca C/CE ze znajomością dobrą niemieckiegoOgłoszenie Nr. 74801 (Pracuj w Niemczech), Niemcy

Kategoria: Praca jako kierowca, kierowca ciężarówki.
Wykaz podobnych pozycji
Region: Niemcy
Autor: Firma / Polska
Wszystkie ogłoszenia autora
Publikacja: 16.09.2024
Status: 10.10.2024
Tekst ogłoszenia w języku polskim:

Niemiecka firma działająca w branży elektrotechnicznej zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierowca C/CE
Miejsce pracy: Bawaria- Deggendorf, Rosenheim, Norymbergia, Pirmasens, Jesa
Stawka: 17, 30 – 20, 05 euro brutto/h
Zadania:
• Transport materiałów budowlanych,
• Załadunek i rozładunek materiałów,
• Obsługa dokumentów transportowych,
• Pomoc w pracach budowlanych.
Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C/CE,
• Doświadczenie w prowadzeniu ciężarówek,
• Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu pracy,
• Dobra znajomość języka niemieckiego.
Gwarantujemy:
• Umowa o pracę na czas nieokreślony,
• Wspólnie uzgodnione świadczenia dla branży budowlanej (premia świąteczna, wynagrodzenie urlopowe) ,
• Jedna płatna podróż do domu miesięcznie (0, 40 euro za kilometr) ,
• Zapewnione zakwaterowanie (dla kandydatów mieszkających za granicą) ,
• Dieta 28 euro zgodnie z niemieckimi przepisami,
• Projekty na różnych budowach Bawarii. Pracownik jest przydzielany do pracy w jednym miejscu, bez zmian.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „KIEROWCA- BAWARIA” – na pewno oddzwonię!

Dodatkowe informacje:
  • Tytuł: Kierowca C/CE ze znajomością niemieckiego
  • Miejsce pracy: Bawaria-Deggendorf, Rosenheim, Norymbergia, Pirmasens,Jesa
  • Oferta od: bezpośredniego pracodawcy
  • zy usługi pośrednika są opłacane przez osobę poszukującą pracy?: nie
  • Informacje dotyczące płatności: 17,30 – 20,05 euro brutto/h
  • Miejsce jest wolne od: zaraz
  • Godziny pracy: do uzgodnienia
  • Czas trwania pomocy: nieograniczony
  • Biegłość językowa: dobra znajomość niemieckiego
  • Obywatelstwo: niezależne
  • Kontakt: 536-548-851
  • Wymagania wobec kandydatów: • Prawo jazdy kat. C/CE, • Doświadczenie w prowadzeniu ciężarówek, • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu pracy, • Dobra znajomość języka niemieckiego.
Tekst ogłoszenia w innych językach:
Imię, Firma: Magda
E-mail: mbpracownicybudowlani. pl
Telefon: 536548851
Telefon komórkowy: 536548851
Fax:
Strona internetowa:
VoIP:
Adres: Bawaria,Niemcy
Pokaż na mapie

Komentarze, opinie i pytania dotyczące ogłoszenia:

Wpisz nowy komentarz

Wybierz typ komentarza*:

Twoje imię*:

Adres e-mail: i

Komentarz/pytania*:

Wybierz typ recenzji*:

O czym chcesz napisać recenzję*: i

Ocena:

Sieci społecznościowe

Różne