Oferuję pracę w Niemczech przy montażu okien.Ogłoszenie Nr. 71834 (Pracuj w Niemczech), Niemcy

Kategoria: Instalacja, montaż, prace konfiguracyjne w Niemczech
Wykaz podobnych pozycji
Region: Niemcy
Autor: Karolina / Polska
Publikacja: 22.11.2022
Status: 22.04.2024
Tekst ogłoszenia w języku polskim:

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Stolarz/Monter okien

Miejsce pracy: Niemcy – Meerane.
Inwestycja: Budynki przemysłowe oraz mieszkalne.
Stawka: 15- 25 euro brutto/h

Zadania:
• Montaż okien w budynkach przemysłowych oraz mieszkalnych.
Wymagania:
• Doświadczenie,
• Język niemiecki – komunikatywny,
• Prawo jazdy kat. B.
Gwarantujemy:
• Niemiecką umowę o pracę lub zatrudnienie na własnej działalności,
• Pracę od poniedziałku do piątku – soboty rzadko,
• Dodatek delegacyjny,
• Auta służbowe,
• Praca od zaraz, na stałe,
• Zjazdy – nawet co weekend – pracownik sam decyduje.

Kontakt 537 504 404 – Karolina. Napisz sms „okna” – oddzwonię lub wyślij CV na adres kl@pracownicybudowlani. pl

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o. o. , zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Dodatkowe informacje:
  • Tytuł: Monter okien
  • Miejsce pracy: Niemcy - Meerane
  • Oferta od: rekrutera
  • zy usługi pośrednika są opłacane przez osobę poszukującą pracy?: nie
  • Informacje dotyczące płatności: 15-25 euro brutto/h
  • Godziny pracy: 40 godzin tygodniowo
  • Kontakt: 537 504 404
  • Wymagania wobec kandydatów: Doświadczenie, prawo jazdy kat. B.
Tekst ogłoszenia w innych językach:
Imię, Firma: Karolina
E-mail: klpracownicybudowlani. pl
Telefon: +48537504404
Telefon komórkowy: +48537504404
Fax:
Strona internetowa:
VoIP:
Adres:

Komentarze, opinie i pytania dotyczące ogłoszenia:

Wpisz nowy komentarz

Wybierz typ komentarza*:

Twoje imię*:

Adres e-mail: i

Komentarz/pytania*:

Wybierz typ recenzji*:

O czym chcesz napisać recenzję*: i

Ocena:

Sieci społecznościowe

Różne