Monter klimatyzacji z niemieckim i prawem jazdyOgłoszenie Nr. 73035 (Pracuj w Niemczech), Niemcy

Kategoria: Instalacja, montaż, prace konfiguracyjne w Niemczech
Wykaz podobnych pozycji
Region: Niemcy
Autor: Firma / Polska
Wszystkie ogłoszenia autora
Publikacja: 06.10.2023
Status: 03.05.2024
Tekst ogłoszenia w języku polskim:

Nasz klient, niemiecka firma zajmująca się kompleksowym wykonywaniem usług w zakresie techniki budowlanej zatrudni pracownika na stanowisko:

Monter klimatyzacji

Miejsce pracy: Darmstadt (Dieburg)

Stawka: 17 €- - 21 € brutto/h + dzienny dodatek na wydatki 23, 43 €

Zadania:
• Samodzielny montaż urządzeń klimatyzacyjnych i rozwiązywanie problemów,
• Obsługa klienta.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy jako monter klimatyzacji,
• Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
• Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Współpracę na czas nieokreślony, długoterminowo na kilka lat,
• Pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MONTER” – na pewno oddzwonię!

Tekst ogłoszenia w innych językach:
Imię, Firma: Magda
E-mail: mbpracownicybudowlani. pl
Telefon: 536548851
Telefon komórkowy: 536548851
Fax:
Strona internetowa:
VoIP:
Adres: Darmstadt, Niemcy
Pokaż na mapie

Komentarze, opinie i pytania dotyczące ogłoszenia:

Wpisz nowy komentarz

Wybierz typ komentarza*:

Twoje imię*:

Adres e-mail: i

Komentarz/pytania*:

Wybierz typ recenzji*:

O czym chcesz napisać recenzję*: i

Ocena:

Sieci społecznościowe

Różne