Monter KG z niemieckim i autemOgłoszenie Nr. 73129 (Pracuj w Niemczech), Niemcy

Kategoria: Instalacja, montaż, prace konfiguracyjne w Niemczech
Wykaz podobnych pozycji
Region: Niemcy
Autor: Firma / Polska
Wszystkie ogłoszenia autora
Publikacja: 09.11.2023
Status: 07.05.2024
Tekst ogłoszenia w języku polskim:

Nasz klient, niemiecka firma zajmująca się modernizacją gabinetów stomatologicznych i ortodontycznych zatrudni pracownika na stanowisko:
Monter K- G/Wykończeniowiec
Miejsce pracy: 59494 Soest i okolice
Stawka: Na start (16- 18 euro/brutto h) , po okresie próbnym możliwość negocjacji.
Zadania:
• Stawianie ścian działowych i konstrukcji nośnych,
• Montaż sufitów podwieszanych,
• Szpachlowanie, gruntowanie, malowanie ścian i sufitów,
• Drobne prace murarskie i tynkarskie,
• Prace pomocnicze w zakresie elektryki, ogrzewania i hydrauliki.
Wymagania:
• Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
• Prawo jazdy kat. B i własne auto.
Mile widziane doświadczenie elektryczne lub hydrauliczne.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z 28 dniami płatnego urlopu,
• Pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
• Samochód służbowy w godzinach pracy oraz wysokiej jakości narzędzia.

Dodatkowe informacje:
  • Tytuł: Monter KG z niemieckim i autem
  • Miejsce pracy: Soest, Niemcy
  • Oferta od: bezpośredniego pracodawcy
  • zy usługi pośrednika są opłacane przez osobę poszukującą pracy?: nie
  • Informacje dotyczące płatności: na start od 17 euro brutto/h
  • Miejsce jest wolne od: zaraz
  • Godziny pracy: 8-17
  • Biegłość językowa: wymagany język niemiecki komunikatywnie
  • Kontakt: Magda 536548851
  • Wymagania wobec kandydatów: Doświadczenie, język niemiecki, auto
Tekst ogłoszenia w innych językach:
Imię, Firma: Magda
E-mail: mbpracownicybudowlani. pl
Telefon: 536548851
Telefon komórkowy: 536548851
Fax:
Strona internetowa:
VoIP:
Adres: Soest, Niemcy
Pokaż na mapie

Komentarze, opinie i pytania dotyczące ogłoszenia:

Wpisz nowy komentarz

Wybierz typ komentarza*:

Twoje imię*:

Adres e-mail: i

Komentarz/pytania*:

Wybierz typ recenzji*:

O czym chcesz napisać recenzję*: i

Ocena:

Sieci społecznościowe

Różne