Firma zatrudni managera w NiemczechOgłoszenie Nr. 70467 (Pracuj w Niemczech), Niemcy

Kategoria: Praca na stanowisku menadżera, kierownika w Niemczech
Wykaz podobnych pozycji
Region: Niemcy
Autor: - / Niemcy
Publikacja: 02.03.2022
Status: 06.04.2024
Tekst ogłoszenia w języku polskim:

Niemiecka firma zatrudni na umowę o pracę pana/panią na stanowisko managera.
Praca w biurze w siedzibie firmy w Baden- Wirtembergii oraz na terenie całych Niemiec (wyjazdy służbowe)

Obowiązki:
- reprezentowanie firmy w rozmowach z kontrahentami, urzędami
- pozyskiwanie nowych kontrahentów
- kontrola realizacji zawartych umów
(to NIE jest sprzedaż artykułów)

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego w mowie i piśmie
- dobra samoorganizacja czasu pracy
- czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje:
  • Tytuł: Praca dla managera
  • Miejsce pracy: Niemcy - wyjazdy służbowe Pforzheim - biuro
  • Oferta od: bezpośredniego pracodawcy
  • zy usługi pośrednika są opłacane przez osobę poszukującą pracy?: nie
  • Informacje dotyczące płatności: na podstawie umowy
  • Godziny pracy: 8.00-16.00
  • Biegłość językowa: bardzo dobra znajomość niemieckiego
  • Obywatelstwo: obywatelstwo kraju UE
  • Kontakt: info@megaworker.pl
  • Wymagania wobec kandydatów: - bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego w mowie i piśmie - dobra samoorganizacja czasu pracy - czynne prawo jazdy kat.B
Tekst ogłoszenia w innych językach:
Imię, Firma: ProV UG
E-mail: infomegaworker. pl
Telefon: +48503790216
Telefon komórkowy: +48503790216
Fax:
Strona internetowa:
VoIP:
Adres:

Komentarze, opinie i pytania dotyczące ogłoszenia:

Wpisz nowy komentarz

Wybierz typ komentarza*:

Twoje imię*:

Adres e-mail: i

Komentarz/pytania*:

Wybierz typ recenzji*:

O czym chcesz napisać recenzję*: i

Ocena:

Sieci społecznościowe

Różne