Tokarz CNC/ Frezer CNC z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.Ogłoszenie Nr. 73164 (Pracuj w Niemczech), Niemcy

Kategoria: Praca wykwalifikowana, wolne miejsca pracy
Wykaz podobnych pozycji
Region: Niemcy
Autor: Firma / Polska
Wszystkie ogłoszenia autora
Publikacja: 21.11.2023
Status: 05.05.2024
Tekst ogłoszenia w języku polskim:

Niemiecka firma produkcyjna zajmująca się produkcją i montażem komponentów z jednego źródła CNC zatrudni pracownika na stanowisko:

Tokarz CNC/ Frezer CNC

Stawka: w zależności od spełnionych wymagań – 22 €/h

Miejsce pracy: 92637 Weiden in der Oberpfalz - Bawaria

Zadania:

• Programowanie i konfiguracja różnych maszyn (np. DMG MORI, EMCO, DOOSAN, HERMLE) ,
• Samodzielny dobór odpowiednich narzędzi zgodnie z aspektami jakości i niezawodności procesu,
• Samodzielne pomiary w celu kontroli jakości.

Wymagania:
• Ukończone szkolenie zawodowe na operatora maszyn skrawających – frezowanie lub toczenie,
• Znajomość sterowania Heidenhain lub Siemens 828 D i 840 D,
• Długoletnie doświadczenie w pracy na maszynach 2 i 5 osiowych,
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie,

Mile widziana znajomość programu CAM HyperMill.

Gwarantujemy:

• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony,
• Pomoc w zakwaterowaniu,
• Praca w systemie dwuzmianowym,
• Nagrody, bonusy, dopłaty- możliwe po okresie próbnym,
• Możliwość częstych zjazdów do domu.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e- mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „FREZER LUB TOKARZ” – oddzwonię!

Dodatkowe informacje:
  • Tytuł: Tokarz CNC/Frezer CNC z niemieckim i doświadczeniem
  • Miejsce pracy: 92637 Weiden in der Oberpfalz - Bawaria, Niemcy
  • Oferta od: bezpośredniego pracodawcy
  • zy usługi pośrednika są opłacane przez osobę poszukującą pracy?: nie
  • Informacje dotyczące płatności: 20-22 euro brutto/h + dodatki
  • Miejsce jest wolne od: zaraz
  • Godziny pracy: dwie zmiany, (4:45- 13:45, 13:30- 22:30)
  • Biegłość językowa: wymagany język niemiecki komunikatywnie
  • Kontakt: Magda 536548851
  • Wymagania wobec kandydatów: Doświadczenie i znajomość języka niemieckiego
Tekst ogłoszenia w innych językach:
Imię, Firma: Magda
E-mail: mbpracownicybudowlani. pl
Telefon: 536548851
Telefon komórkowy: 536548851
Fax:
Strona internetowa:
VoIP:
Adres: 92637 Weiden in der Oberpfalz
Pokaż na mapie

Komentarze, opinie i pytania dotyczące ogłoszenia:

Wpisz nowy komentarz

Wybierz typ komentarza*:

Twoje imię*:

Adres e-mail: i

Komentarz/pytania*:

Wybierz typ recenzji*:

O czym chcesz napisać recenzję*: i

Ocena:

Sieci społecznościowe

Różne