Spawacz do montażu prefabrykatów betonowych z niemieckimOgłoszenie Nr. 73094 (Pracuj w Niemczech), Niemcy

Kategoria: Praca za granicą w Europie, w Unii Europejskiej
Wykaz podobnych pozycji
Region: Niemcy
Autor: Firma / Polska
Wszystkie ogłoszenia autora
Publikacja: 24.10.2023
Status: 02.05.2024
Tekst ogłoszenia w języku polskim:

Niemiecka firma budowlana, działająca na rynku ponad 70 lat, oferująca kompleksową gamę usług dla wszelkiego rodzaju projektów budowlanych zatrudni pracownika na stanowisko:
Spawacz prefabrykatów betonowych
Stawka: 20 euro/brutto godzina
Miejsce pracy: 73432 Aalen
Zadania:
• Wykonywanie połączeń spawanych w ramach montażu prefabrykatów betonowych,
• Pomoc/wsparcie współpracowników podczas montażu.
Wymagania:
• Umiejętność spawania elektrodą, metoda 111,
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
• Zręczność i umiejętność techniczna,
• Brak lęku wysokości,
• Gotowość do odbywania podróży służbowych.
Masz inne uprawnienia? Będą one dodatkowym atutem.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Diety- jeśli miejsce budowy jest dalej niż 50 km od siedziby firmy,
• Zjazdy do domu co 14 dni jako przedłużony weekend (piątek- niedziela) ,
• Godziny nadliczbowe.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e- mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „SPAWACZ” – oddzwonię!

Dodatkowe informacje:
  • Tytuł: Spawacz MMA z niemieckim/Niemiecka umowa o pracę
  • Miejsce pracy: Aalen 73432
  • Oferta od: bezpośredniego pracodawcy
  • zy usługi pośrednika są opłacane przez osobę poszukującą pracy?: nie
  • Informacje dotyczące płatności: 20 euro/brutto/h na start
  • Miejsce jest wolne od: od zaraz
  • Godziny pracy: 12 h dziennie
  • Biegłość językowa: wymagany język niemiecki komunikatywnie
  • Kontakt: Magda 536548851
  • Wymagania wobec kandydatów: Spawanie metodą 111 Język niemiecki - poziom komunikatywny Brak lęku wysokości
Tekst ogłoszenia w innych językach:
Imię, Firma: Magda
E-mail: mbpracownicybudowlani. pl
Telefon: 536548851
Telefon komórkowy: 536548851
Fax:
Strona internetowa:
VoIP:
Adres: Aalen 73432
Pokaż na mapie

Komentarze, opinie i pytania dotyczące ogłoszenia:

Wpisz nowy komentarz

Wybierz typ komentarza*:

Twoje imię*:

Adres e-mail: i

Komentarz/pytania*:

Wybierz typ recenzji*:

O czym chcesz napisać recenzję*: i

Ocena:

Sieci społecznościowe

Różne