Na Dworcu Autobusowym w Mainz zgubiłem: walizkę koloru niebieskiego z odzieżą, torbę z odzieżą oraz podręczną torbę koloru czerwonego z dokumentami i lekami Ogłoszenie Nr. 70132 (Szukam | Znalazłem), Nadrenia-Palatynat

Kategoria: Biuro rzeczy znalezionych - dokumenty.
Wykaz podobnych pozycji
Region: Nadrenia-Palatynat
Autor: - / Polska
Publikacja: 10.12.2021
Status: 24.06.2022
Tekst ogłoszenia w języku polskim:

Dnia 05. 12. 2021 r na Dworcu Autobusowym w Mainz zgubiłem: walizkę koloru niebieskiego z odzieżą, torbę z odzieżą oraz podręczną torbę koloru czerwonego z dokumentami i lekami Znalazcę proszę o kontakt

Dodatkowe informacje:
  • Przedmiot: Walizkę z odzieżą, torbę z odzieżą oraz podręczną torbę z dokumentami i lekami
  • Kto szuka: Mariusz
  • Data utraty : 05.12.2021
  • Miejsce: Mainz
Tekst ogłoszenia w innych językach:
Imię, Firma: Mariusz Witkowski
E-mail: doorainteria. eu
Telefon: +48606941307
Telefon komórkowy:
Fax:
Strona internetowa:
VoIP:
Adres: 11 Listopada 80
Pokaż na mapie


Komentarze, opinie i pytania dotyczące ogłoszenia:

Wpisz nowy komentarz

Wpisz nowy komentarz

Wybierz typ komentarza*:

Twoje imię*:

Adres e-mail: i

Komentarz/pytania*:

Wybierz typ recenzji*:

O czym chcesz napisać recenzję*: i

Ocena:


Zapisz

Drukuj

Sieci społecznościowe

Różne

Reklama online: zamieścić